Hakkımızda

Zirve Sur Otomotiv İnş. Gıda Tarım ve Hayv.Taş. Petrol San.Tic.Ltd.Şti. 2016 yılında Diyarbakır’da kurulmuş olup, https://www.zirvesur.com adresli web sitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. Zirve Sur Otomotiv İnş. Gıda Tarım ve Hayv.Taş. Petrol San.Tic.Ltd.Şti.,  faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir. Şirketimiz MANNOL, Lubrico ürünlerinin Güneydoğu Anadolu Bölge Distribütörüdür.

Şirketimiz genel olarak , Madeni Yağlar ve Otomotiv yedek parçaları kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.